05 вер, 2017 0 Коментарів

Це провал: курс Bitcoin змусив панікувати

Це провал: курс Bitcoin змусив панікувати

Вартість біткоінів опустилася до $ 4037 за монету в ніч з 4 на 5 вересня. Таким чином, курс криптовалюти звалився майже на 20% зі свого нового рекорду в $5012, який він досяг в суботу, 2 вересня.

На момент написання матеріалу вартість біткоіна коливалася біля позначки в $4324 за монету.Курс іншої популярної криптовалюти Ethereum (ефір) також знизився. Якщо ще 2 вересня його вартість сягала $388 за монету, то 5 вересня курс опускався до $287. Тобто ціна ефіру за ці дні опустилася майже на 30%.

Відзначимо, за даними coinmarketcap, ринкова капіталізація біткоінів опустилася з більш ніж $82 млрд до трохи більше $67 млрд. А загальна ринкова вартість криптовалюта на даний момент становить понад $ 137 млрд, в той час, як 2 вересня вона досягала майже $180 млрд.

Нагадаємо, після того як троє депутатів задекларували у себе bitcoin на 50 млн доларів, журналісти стали з’ясовувати, чому політики почали його масово скуповувати. На думку економічного експерта Максима Праздникова, це цікава тенденція, оскільки правовий статус bitcoin в Україні не визначений.

Як раніше писала Politeka, австралійські парламентарії висунули ініціативу про присвоєння bitcoin статусу офіційної валюти.

За матеріалами полiтека
Вартість bitcoin досягла історичного максимуму (фото)
Події 02 вер, 2017

Вартість bitcoin досягла історичного максимуму

Вище всього була ціна на китайській біржі Вартість криптовалюта bitcoin досягла історичного ма......


Курс Bitcoin побив новий історичний рекорд
Події 14 сер, 2017

Курс Bitcoin побив новий історичний рекорд

За два тижні найпопулярніша криптовалюта в півтора рази зросла в ціні...


Популярність криптовалюти bitcoin знизилась
Події 17 лип, 2017

Популярність криптовалюти bitcoin знизилась

Популярність цифрової валюти bitcoin почала знижуватися. Такі тенденції стали помітними же з червня...


Кремлевские гопники и Украина.
Коментарі 0 Комментариев

Кремлевские гопники и Украина.

Для того чтобы понять логику и смысл политических событий на России и как это будет икаться Украине, есть резон предварительно послушать замечательного писателя и публициста Виктора Шендеровича, который регулярно в передачах «Особое мнение" на Эхе...

16 бер, 2018
Новому Главе НБУ
Коментарі 0 Комментариев

Новому Главе НБУ

С 1991 года, Украина, уже по факту свершившихся событий, по сути не имела Главу Национального банка, который бы не толко соответствовал всем требованиям, которые должны быть соблюдены для, без преувеличения, одной из ключевых позиций в стране, но и...

15 бер, 2018
Фейкові новини від МЗС Угорщини – недолугість чи спланована акція?
Коментарі 0 Комментариев

Фейкові новини від МЗС Угорщини – недолугість чи спланована акція?

Минулими вихідними міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто повідомив світові, що на Закарпатті встановлено постійну присутність спостерігачів ОБСЄ....

12 бер, 2018