10 січ, 2017 0 Коментарів

Звіт засідання НКРЗІ

Звіт засідання НКРЗІ

Сьогодні, 10 січня 2017 року, на засіданні НКРЗІ схвалено проект рішення НКРЗІ «Про затвердження Порядку взаємодії Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації, з Національною поліцією України».

Зі слів Гусєва О.Ю., проект Порядку залишається не зрозумілим, не конкретизованим та таким, що може мати негативні наслідки у застосуванні та перевищенні повноважень органами поліції та НКРЗІ.

Запровадження проекту Порядку у такому вигляді може повернути корупційні механізми взаємодії регулятора та правоохоронців, створити умови двозначного тлумачення норм та положень законодавства, привести до порушень конституційних прав і свобод громадян України.

Вказаний проект в установленому порядку буде подано НКРЗІ на погодження до Міністерства внутрішніх справ України та до Державної регуляторної служби України.
Оскарження бездіяльності Міністерства  юстиції
ІТ-Україна 13 січ, 2017

Оскарження бездіяльності Міністерства юстиції

Оскарження бездіяльності Міністерства юстиції...


У Дніпрі день писемності відсвяткували диктантом
Коментарі 0 Комментариев

У Дніпрі день писемності відсвяткували диктантом

За парти сіли волонтери, ветерани АТО, представники громадських організацій, а також діти шкільного віку....

10 лис, 2018
Коментарі / Події / Актуальне 0 Комментариев

"Мамі": Американський співак і актор зняв кліп на україномовну пісню

Американський співак і актор з білоруським корінням Алекс Громаковский (Alex Hramakouski) заспівав українською мовою. 9 листопада, у День української мови та писемності артист випустив кліп на першу студійну пісню "Мамі"....

09 лис, 2018
Несправедливо ув'язнений атовець потребує підтримки
Коментарі 0 Комментариев

Несправедливо ув'язнений атовець потребує підтримки

Молодий тридцяти шестирічний чоловік у місці позбавлення волі отримав цукровий діабет, ішемічну і гіпертонічну хвороби, астенічний синдром та інші недуги....

09 лис, 2018