14 вер, 2017 0 Коментарів

У промзоні Авдіївки загинув боєць-контрактник

У промзоні Авдіївки загинув боєць-контрактник

На Донеччині загинув Ігор Телюк, позивний «Сокіл». Про це на «Facebook» повідомив Ян Осока з організації «Волонтер 200».

«Загинув 7 вересня о 12.30 у промзоні міста Авдіївка Донецької області внаслідок кулі снайпера. Хлопці укріплювались та клали колоди, і в цей час пролунало два постріли, один з яких в одну мить залишив матір без сина, зробив вдовою дружину та, а сиротою - його доньку», - написав Ян Осока.

Ігор Телюк народився 30 вересня 1979 року в Клавдієво - Тарасове Бородянського району Київської області. 1990 року переїхав до села Бабинці. Загиблий закінчив Київське ВПУ №4, де отримав фах «верстатника широкого профілю 3-го розряду». Після здобуття освіти працював станочником та плавильщиком металу. 31 січня 2016 р. підписав контракт із ЗСУ на три роки.

«Хоробрий та безстрашний воїн, Ігор Володимирович за час служби пройшов разом зі своєю бригадою усі гарячі точки, йому невідоме було відчуття паніки при обстрілах, він завжди знак, як діяти, та де його місце.

Добрий та усміхнений, він завжди випромінював позитив, навіть у найважчі моменти, був справжнім надійним другом для своїх побратимів. Нещодавно їздив у відпустку, не знаючи ще, що наступного разу його будуть везти до рідної землі в мікроавтобусі з табличкою «200», - написав про загиблого Героя Ян Осока.

«Сокіл» запам'ятався відкритою, справедливою і щирою людиною, а також добрим сім'янином.
«Ігор Володимирович повністю віддав своє серце дружині, а доньку (він називав її "кицюня") просто обожнював та носив на руках. Був добрим дядьком, а іноді й татом для своєї племінниці », - повідомив Ян Осока.


У промзоні Авдіївки загинув боєць-контрактник
Минулої доби загинув один український військовий та ще один зазнав поранення – А.Лисенко
Політика 07 лип, 2017

Минулої доби загинув один український військовий

Внаслідок бойових дій в зоні проведення АТО минулої доби загинув один український...


Минулої доби в зоні АТО загинув один український військовий
Політика 09 чер, 2017

Минулої доби в зоні АТО загинув один український

Минулої доби внаслідок бойових дій один український боєць загинув, ще 14 військовослужбовців...


Грузинський офіцер-доброволець загинув в зоні АТО
Політика 12 травня, 2017

Грузинський офіцер-доброволець загинув в зоні АТО

Грузинський офіцер запасу Давид Сихарулідзе загинув вчора, 11 травня, у Донецькій області поблизу...


Ледниковый период
Коментарі 0 Комментариев

Ледниковый период

Друзья и коллеги, я, так же как и вы, искренне желаю кардинального улучшения бизнес климата в нашей стране и, в первую очередь, правил работы для МСБ, ибо это, уже в среднесрочной перспективе экономического развития, архи важно, что уже говорить о...

19 жов, 2018
На Харківщині у фермера-пенсіонера захопили частину врожаю
Коментарі 0 Комментариев

На Харківщині у фермера-пенсіонера захопили частину врожаю

Зібрати кукурудзу замість Миколи Гайкова захотів інший фермер – Юрій Ковальчук. У минулому він був «гаманцем» загиблого регіонала Євгена Кушанарьова....

19 жов, 2018
Віктор Жердицький: Росія – це окрема орда
Коментарі 0 Комментариев

Віктор Жердицький: Росія – це окрема орда

Найбільше на фальшування української історії вплинула Москва часів Петра І та Катерини ІІ. Зокрема, Катерина ІІ створила спеціальний департамент, який знищував правду про минуле українців. У ньому корегували події, що відбувалися за часів Русі. Від...

18 жов, 2018