14 вер, 2017 0 Коментарів

У промзоні Авдіївки загинув боєць-контрактник

У промзоні Авдіївки загинув боєць-контрактник

На Донеччині загинув Ігор Телюк, позивний «Сокіл». Про це на «Facebook» повідомив Ян Осока з організації «Волонтер 200».

«Загинув 7 вересня о 12.30 у промзоні міста Авдіївка Донецької області внаслідок кулі снайпера. Хлопці укріплювались та клали колоди, і в цей час пролунало два постріли, один з яких в одну мить залишив матір без сина, зробив вдовою дружину та, а сиротою - його доньку», - написав Ян Осока.

Ігор Телюк народився 30 вересня 1979 року в Клавдієво - Тарасове Бородянського району Київської області. 1990 року переїхав до села Бабинці. Загиблий закінчив Київське ВПУ №4, де отримав фах «верстатника широкого профілю 3-го розряду». Після здобуття освіти працював станочником та плавильщиком металу. 31 січня 2016 р. підписав контракт із ЗСУ на три роки.

«Хоробрий та безстрашний воїн, Ігор Володимирович за час служби пройшов разом зі своєю бригадою усі гарячі точки, йому невідоме було відчуття паніки при обстрілах, він завжди знак, як діяти, та де його місце.

Добрий та усміхнений, він завжди випромінював позитив, навіть у найважчі моменти, був справжнім надійним другом для своїх побратимів. Нещодавно їздив у відпустку, не знаючи ще, що наступного разу його будуть везти до рідної землі в мікроавтобусі з табличкою «200», - написав про загиблого Героя Ян Осока.

«Сокіл» запам'ятався відкритою, справедливою і щирою людиною, а також добрим сім'янином.
«Ігор Володимирович повністю віддав своє серце дружині, а доньку (він називав її "кицюня") просто обожнював та носив на руках. Був добрим дядьком, а іноді й татом для своєї племінниці », - повідомив Ян Осока.


У промзоні Авдіївки загинув боєць-контрактник
Минулої доби загинув один український військовий та ще один зазнав поранення – А.Лисенко
Політика 07 лип, 2017

Минулої доби загинув один український військовий

Внаслідок бойових дій в зоні проведення АТО минулої доби загинув один український...


Минулої доби в зоні АТО загинув один український військовий
Політика 09 чер, 2017

Минулої доби в зоні АТО загинув один український

Минулої доби внаслідок бойових дій один український боєць загинув, ще 14 військовослужбовців...


Грузинський офіцер-доброволець загинув в зоні АТО
Політика 12 травня, 2017

Грузинський офіцер-доброволець загинув в зоні АТО

Грузинський офіцер запасу Давид Сихарулідзе загинув вчора, 11 травня, у Донецькій області поблизу...


Святослав Стеценко: в Україні все вирішує приватний інтерес
Коментарі 0 Комментариев

Святослав Стеценко: в Україні все вирішує приватний інтерес

Візит блогерів на склад танків – яскравий показник загального стану справ у оборонній галузі, який залишає бажати кращого. А це – демонстрація відсутності в Україні держави як такої....

20 лип, 2018
На Дніпропетровщині УПЦ МП хоче привласнити козацьку церкву
Коментарі 0 Комментариев

На Дніпропетровщині УПЦ МП хоче привласнити козацьку церкву

Разом із нещодавно збудованим храмом Петра і Павла, УПЦ МП хоче собі забрати і церкву Різдва Богородиці. Те, що напівзруйновані стіни споруди пам'ятають отамана Петра Калнишевського і мають статус пам'ятки архітектури, вочевидь місцеве...

19 лип, 2018
У Дніпрі муніципали побили підприємців
Коментарі 0 Комментариев

У Дніпрі муніципали побили підприємців

Люди намагалися захистити свої торгівельні кіоски від знесення. Деякі з них стояли понад 20 років, і їх власники мали всі необхідні документи, передбачені українським законодавством. Потім змінилося керівництво міста, і вимоги до МАФів стали іншими....

18 лип, 2018