26 вер, 2017 0 Коментарів

Підсумки засідання НКРЗІ від 26.09.2017

Підсумки засідання НКРЗІ від 26.09.2017

26.09.2017 відбулось чергове засідання НКРЗІ.

Головним питання засідання стало розгляд проекту рішення НКРЗІ «Про внесення змін до Положення про радіочастотний моніторинг у смугах радіочастот загального користування».

Висловлюючи позицію громадськості на засіданні НКРЗІ, Олег Гусєв нагадав членам комісії, що новації проекту стосовно уповноваження посадових осіб НКРЗІ складати протоколи про адміністративні правопорушення без проведення заходів державного нагляду, є незаконним розширенням повноважень НКРЗІ.

Такі дії, сказав він, не відповідають вимогам статті 6 та 19 Конституції України, правової позиції Конституційного Суду України стосовно того, що органи державної влади, керуючись у своїй діяльності законами при врегулюванні у своїх актах відповідних питань, не можуть змінювати, доповнювати чи розширювати зміст цих законів, вимогам Законів «Про радіочастотний ресурс України» та "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності", статті 7 Кодексу України про адміністративні правопорушення тощо.

Підсумки громадського обговорення, про які ми писали 15 вересня 2017 року, в ході якого представники Комісії з питань науки та ІТ, Асоціації «Телас» та Асоціації «ТПУ» висловили позицію щодо не підтримки проекту, НКРЗІ вкотре проігнорувало, схвалила проект змін, з подальшим поданням його на погодження до заінтересованих державних органів.

Іншими рішеннями у блоці питань щодо розгляду проектів законові та нормативно-правових актів Комісія:

- висловилася щодо недоцільності прийняття проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії телефонному спаму», реєстраційний номер 7043 від 28.08.2017;

- погодила проект постанови Кабінету Міністрів України «Про встановлення Переліку будівель промислового та сільськогосподарського призначення, об'єктів енергетики, транспорту, зв’язку та оборони, складських приміщень, на які не поширюються мінімальні вимоги до енергетичної ефективності будівель та які не підлягають сертифікації енергетичної ефективності будівель», надісланий листом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України;

- висловила позицію щодо доцільності прийняття проекту Закону України «Про Державний бюджет України на 2018 рік», реєстраційний номер 7000 від 15.09.2017.

Підсумки засідання НКРЗІ від 26.09.2017
Нарада в НКРЗІ (РЧ моніторинг та питання державного нагляду)
ІТ-Україна 15 вер, 2017

Нарада в НКРЗІ (РЧ моніторинг та питання

15.09.2017 відбулася нарада з підведення підсумків стосовно зауважень та пропозицій, що надійшли...


Підсумки засідання НКРЗІ від 25.04.2017
ІТ-Україна 25 кві, 2017

Підсумки засідання НКРЗІ від 25.04.2017

У блоці питань щодо розгляду проектів законові та нормативно-правових актів:...


Радіочастотний моніторинг
ІТ-Україна 22 бер, 2017

Радіочастотний моніторинг

22 березня відбулася [/b]нарада з обговорення проекту рішення НКРЗІ "Про внесення змін до Положення...


Павло Мовчан: Левко Лук’яненко – людина, дарована Всевишнім
Коментарі 0 Комментариев

Павло Мовчан: Левко Лук’яненко – людина, дарована Всевишнім

Левко Григорович відійшов лише тілом. З нами залишились його ментальні речі, парці і заповіти....

17 лип, 2018
Экономический приоритет. Крупный или малый бизнес?
Коментарі 0 Комментариев

Экономический приоритет. Крупный или малый бизнес?

Экономический приоритет. Крупный или малый бизнес?...

17 лип, 2018
Микола Голомша: бандура – сакральний музичний інструмент України
Коментарі 0 Комментариев

Микола Голомша: бандура – сакральний музичний інструмент України

Депутати Київської обласної ради прийняли рішення про закриття Стрітівського педагогічного коледжу кобзарського мистецтва. Це єдиний навчальний заклад в Україні, який спрямований на підготовку співаків-бандуристів. Як громадськість реагуватиме на...

16 лип, 2018