06 лют, 2017 1 Коментарій

РЕВОЛЮЦІЯ МАЄ ЗНИЩИТИ СВОЇХ ДІТЕЙ-ОЛІГАРХІВ!

РЕВОЛЮЦІЯ МАЄ ЗНИЩИТИ СВОЇХ ДІТЕЙ-ОЛІГАРХІВ!

Незважаючи на викликану численними діями влади затяжну соціальну апатію, розчарування, депресією та повну дезорієнтацію, суспільна жага до Гідності й Справедливості вже скоро розпалить нашу незавершену Революцію!

Якою воно буде за своєю суттю, характером та найголовніше - до чого призведе у кінцевому підсумку, передбачити не складно. Необхідно лише згадати, що в основі повстання 2013-14-х було прагнення поваги до Людської Гідності.

Отже, наприкінці 2014 року в деформованих суспільно-економічних відносинах між правлячим класом і нами, населенням, яке поступово перетворювалося в свідомих громадян, з’явилась духовна й матеріальна прірва недовіри та несприйняття, яка остаточно розколола стратегічні цілі суспільства й влади. Ми прагнули сформулювати свої нові принципи взаємовідносин і жити за ними, а нам, як рабам, підсовували віджилі неофеодальні взаємини, цей анахронізм почилого в бозі «совка»… Тому коли захід вже під час Революції Гідності манив привабливими «європейськими цінностями», ми клюнули на цю нову блешню не усвідомлюючи, що європейські цінності виникають з принципово інших соціально-економічних відносин, зі справжнього громадянського суспільства як основи цих відносин. Наші західні «стратегічні партнери» сором’язливо замовчували той факт, що Свобода без соціальної справедливості перетворюється в кричущу Несвободу, а реалізація будь-яких європейських цінностей несумісна з засиллям правлячого олігархічного режиму – цього анахронізму кінця Х1Х сторіччя, який заперечує сучасні загальнолюдські цінності; що суспільство, шахрайськи позбавлене власності (привіт ваучерній приватизації 90-х) ніколи не створить справжніх ринкових відносин як передумови для цивілізаційного розвитку. І таких прикладів свідомого одурманення нас можна наводити чимало.

Такий розвиток подій призвів до того, що ми, вийшовши з-під «опіки» Московської імперії, впевнено попрямували під таку саму «опіку» Заходу. З тією різницею, що Москва використовувала брутальний адміністративно-політичний силовий тиск, а Берлін і Вашингтон «тихою сапою» задіяли економічні важелі та маніпулятивні технології моделювання красивої картинки «європейської України», наобіцяли різних «безвізів» і «євроінтеграцій», а фактично проводять політику неоколоніалізації, знищуючи руками наших олігархів індустрію, науку, освіту, охорону здоров’я і залишаючи натомість сільське господарство як найпростішу ланку виробництва з найнижчою доданою вартістю. Коротше, під гучні гасла реформ нам нав’язується те, що принципово не робила жодна з розвинених країн – нищення власної виробничої інфраструктури. Дивіться, всі розвинені країни мають завершену структуру промислової піраміди:

1. Сільське господарство

2. Добувна промисловість

3. Переробна промисловість

4. Машинобудування

5. Високі технології

Це основа цивілізаційного розвитку.

А тепер дайте відповідь: якщо рух від 1-го до 5-го називається цивілізацією, то як назвати рух від 5-го до 1-го?

Правильно, ДЕГРАДАЦІЯ. І таку політику, за підтримки як західних, так і російських «консультантів» проводили всі українські президенти й уряди з 1991-го року!

Якщо Москва, з рецидивістом Януковичем стримувала наш розвиток через корупційні схеми Газпрому і Митного союзу, то в недалекому 2014 році, в результаті олігархічного консенсусу та змови Європейських країн, нам були підсунуті вимоги МВФ та «реформи», які почала впроваджувати постмайданна псевдо еліта. Мета цієї еліти, на чолі з Порошенком, Яценюком, Тимошенко, Гройсманом й іншими «достойниками», проявилась дуже швидко: виключно особисте збагачення себе та найближчого оточення за рахунок нещадного нищення решток економіки України, а Європейський Союз отримав неабиякі дивіденди у вигляді нееквівалентного обміну за рахунок нав’язування Україні своїх правил гри. Зважте, нав’язування під виглядом блага залучення до «європейських цінностей».

У результаті такої запроданської політики нашої «еліти» програло українське суспільство, яке, на вигоду для купки олігархів, перетворили на жебраків та злидарів, а омріяну на крові Героїв Небесної Сотні нову країну, опустили до рівня бананового сировинного придатку, позбавленого бодай найменшого шансу на світлу перспективу. І в цьому контексті війна на сході країни є важливим фактором відволікання уваги суспільства від серйозних соціально-економічних проблем: «Які соціальні проблеми, у нас же війна!», - не втомлюються повторювати можновладці, прикриваючи чергові грабіжницькі оборудки на користь олігархів та їх кураторів зі Сходу й Заходу.

Тому відповідь на питання: «Коли закінчиться війна на сході?» на сьогоднішній день однозначна: «При нинішній «еліті» – ніколи!»

Метою Повстання Революції Гідності було повернути суспільству честь, гідність та особисту віру в побудову нової системи соціально-економічних та суспільно-політичних відносин, як основи омріяної країни. Стражданнями всього суспільства – і на той момент це завдання було виконане частково - ми знищили одного дракона, але натомість посадили собі на шию іншого. Нам не потрібні дракони на шиї. Нам потрібні суспільні відносини на засадах справедливості й поваги до людської гідності – поваги в гуманітарному, історичному й економічному сенсі. Без цього жодні перспективи українського цивілізаційного розвитку виявляться марними.

Геть правлячий олігархат! «Так!» - новій системі справедливих соціально-економічних відносин!

P.S. Наша команда, з часу Революції Гідності на площадках http://i-ua.tv/, http://gforum-ua.org.ua/, http://www.nau.inet.ua/, https://www.facebook.com/Narodna.Initsiatyva/ та інших працювала над тим, щоб подальші етапи Революції були осмисленими і конструктивними, щоб суспільство могло побачити цілісну і найкоротшу дорогу до побудови омріяної країни. Але допоки не вирішене питання ліквідації олігархіту та проведення справедливої реприватизації колишньої державної власності, поки не введені в правління державних корпорацій представники трудових колективів з рівним правом голосу, коли на сході гинуть наші патріоти, а політики набивають кишені на контрабанді - годі говорити про повагу до ЛЮДСЬКОЇ ГІДНОСТІ в Україні!

Саме з цього має розпочатися справжня Українська національно-визвольна революція!

Олексій Якименко, Національна Асамблея України
РЕВОЛЮЦІЯ – ЦЕ НАСАМПЕРЕД ЗМІНА СУСПІЛЬНИХ ВІДНОСИН. СТАРТ НА РЕВОЛЮЦІЮ!
Коментарі 27 січ, 2017

РЕВОЛЮЦІЯ – ЦЕ НАСАМПЕРЕД ЗМІНА СУСПІЛЬНИХ

Або деякі пропозиції щодо підготовки та координації заходів (19 лютого 2017 року) з відзначення...


ЩО РОБИТИ НАРОДУ УКРАЇНИ
Коментарі 25 жов, 2016

Яка держава потрібна Україні
Коментарі 31 жов, 2016

Комментарии 1


«Щур» у ФБР та  американське правосуддя.
Коментарі 0 Комментариев

«Щур» у ФБР та американське правосуддя.

Ми ще пам‘ятаємо, як 6 квітня 2001 року у своєму маєтку покінчив життя самогубством, співробітник ЦРУ США вищого рангу Ерік Януцці. Якихось передсмертних приписів, щоб вказувало на причину його смерті, таким чином, він не залишив, але ні у кого...

26 бер, 2019
Святослав Стеценко: високий рівень життя – одна з необхідних умов представницької демократії
Коментарі 0 Комментариев

Святослав Стеценко: високий рівень життя – одна з необхідних умов представницької демократії

Представницька демократія показує в Україні погані результати. Українці вірять красивим гаслам та спокусливим обіцянкам. Але варто політикам отримати високі крісла, як громадяни відчувають різницю між їх діями та програми. Як правило, обіцянки не...

25 бер, 2019
Юрій Буздуган: ми живемо в епоху гігантських маніпуляцій суспільною свідомістю
Коментарі 0 Комментариев

Юрій Буздуган: ми живемо в епоху гігантських маніпуляцій суспільною свідомістю

Президентська кампанія 2019 уже встигла встановити рекорд. У Центральній виборчій комісії зареєструвалися 39 кандидатів. Це найбільша за всю історію України кількість бажаючих позмагатися за булаву голови держави. Вибори відбудуться вже у цю неділю,...

25 бер, 2019