31 лип, 2018 0 Коментарів

Підсумки засідання НКРЗІ

Підсумки засідання НКРЗІ

31.07.2018 відбулося засідання НКРЗІ.

У блоці питань щодо розгляду проектів законові та нормативно-правових актів Комісія:

- схвалила
проект рішення «Про внесення змін до Порядку маршрутизації трафіка в телекомунікаційній мережі загального користування України» з подальшим направленням його на погодження до заінтересованих державних органів.

- погодила із застереженням та пропозицією проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення зміни до Плану використання радіочастотного ресурсу України», підготовлений Адміністрацією Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України.

- затвердила пропозицію про взаємоз’єднання телекомунікаційних мереж у м. Київ на 2018 рік, надану ПрАТ «ВФ Україна», та присвоїла цій пропозиції номер у каталозі.

- внесла зміни у додаток до рішення НКРЗІ від 03.04.2018 № 192 «Про погодження Переліку акредитованих в установленому порядку органів, уповноважених на проведення діяльності з підтвердження відповідності радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв».

- внесла
зміни до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік.

- окремим рішенням, на підставі рішення Окружного адміністративного суду міста Києва від 03.04.2018, яке залишено без змін постанову Київського апеляційного адміністративного суду, вирішила відповідно до заяви ТОВ «СФЕРАМАКС» продовжити на 10 років термін дії ліцензії на користування радіочастотним ресурсом України.

Незважаючи на відміну ліцензування у сфері телекомунікацій з 01.01.2018 НКРЗІ:

видала ДП «АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ» ліцензію строком на 5 років на надання послуг фіксованого місцевого телефонного зв'язку з ємністю мережі до 1 000 номерів з правом технічного обслуговування та експлуатації телекомунікаційних мереж і надання в користування каналів електрозв'язку на території м. Бердянськ Запорізької області з включенням до ліцензії особливих умов щодо здійснення протягом шести місяців з дати видачі відповідної ліцензії модернізацію обладнання для подальшого використання міжстанційної сигналізації СКС-7, та видала копію цієї ліцензії для Бердянської філії ДП «Адміністрація морських портів України» (адміністрація Бердянського морського порту).

продовжила строк дії двох ліцензій:

- ДП «Торецьквугілля»
- на надання послуг місцевого телефонного зв'язку (крім відомчих об'єктів) у мережах подвійного призначення з правом створення власної мережі ємністю до 1 000 абонентських номерів на території Донецької області з 15.08.2018 по 14.08.2023 з включенням до ліцензії особливих умов: здійснити протягом шести місяців з дати видачі відповідної ліцензії модернізацію обладнання для подальшого використання міжстанційної сигналізації СКС-7;

- ТОВ Будівельно-монтажне підприємство «ВОЛСБУД» - на надання послуг місцевого телефонного зв'язку (крім відомчих об'єктів) з правом створення власної мережі ємністю понад 1 000 абонентських номерів на території м. Одеса та Одеської області з 29.12.2018 по 28.12.2023.
Підсумки засідання НКРЗІ
ІТ-Україна 05 чер, 2018

Підсумки засідання НКРЗІ

05.06.2018 відбулось засідання НКРЗІ. У блоці питань щодо розгляду проектів законові та...


Підсумки засідання НКРЗІ
ІТ-Україна 22 травня, 2018

Підсумки засідання НКРЗІ

У блоці питань щодо розгляду проектів законові та нормативно-правових актів Комісія: - прийняла за...


Підсумки засідання НКРЗІ від 19.12.2017
ІТ-Україна 19 гру, 2017

Підсумки засідання НКРЗІ від 19.12.2017

19.12.2017 відбулось чергове засідання НКРЗІ. У блоці питань щодо розгляду проектів законові та...

Навіщо Росії Білорусь?
Коментарі 0 Комментариев

Навіщо Росії Білорусь?

Переговори про таку союзну державу тривають вже 20 років. Втім, не зважаючи на встановлення авторитарних режимів в обох країнах, Росія та Білорусь продовжують успішно існувати окремо. Однак Кремль це не дуже влаштовує. Російський прем'єр Дмитро...

17 січ, 2019
У Дніпрі суд продовжує слухати справу про козацьку церкву
Коментарі 0 Комментариев

У Дніпрі суд продовжує слухати справу про козацьку церкву

Доля старовинного собору Різдва Пресвятої Богородиці все ще знаходиться у руках Господарського суду Дніпропетровської області. 16 січня колегія суддів під керівництвом Юрія Первушина продовжила розгляд справи так званої Білої церкви...

17 січ, 2019
В завершении уходящего года
Коментарі 0 Комментариев

В завершении уходящего года

Жму руку и выражаю уважение друзьям и коллегам предпринимателям, которые на протяжении 2018-го стояли каждый на своей стезе, работали и верили в лучшее....

30 гру, 2018