Заскочена війною зненацька Як працювала Укрпошта на Чернігівщині в перші дні окупації?
Олена Дорошенко, керівник Чернігівської дирекції Укрпошти, розказала про перші дні війни.
«Перші два тижні були шокові», — каже вона. «Відділення там, де не дуже відчувались бойові дії, пробували працювати. І ми вигадували як доставити гроші в населені пункти, куди не можна доїхати».
Жінка ділиться історією, як одного разу вони відправили співробітника із грошима на окуповану територію. З ним не було зв’язку. На щастя, гроші вдалося доставити і виплатити. Доставка зайняла півтори доби.
Олена Миколаївна розповідає історію, як в одному із сіл регіону російські солдати попросили місцевого батюшку відчинити церкву. Але не пограбували: натомість стали навколішки і почали молитися, аби повернутись додому живими.
«Наше майбутнє покоління не простить нам, якщо, ми забудемо… і якщо ми простимо», — каже жінка. «Прощення немає».