Завершено п’ятий сезон «Ядерної школи» Рівненської АЕС — старшокласникам закладів Вараської громади вручено сертифікати про навчання
Ядерна школа РАЕС є унікальним за своїми масштабами та напрямами освітнім проєктом та важливим елементом профорієнтації молоді. Його головна мета — поширення знань про атомну енергетику, формування потенційного кадрового резерву Рівненської АЕС та підготовка майбутніх енергетиків ще зі шкільної лави.
![Завершено п’ятий сезон «Ядерної школи» Рівненської АЕС — старшокласникам закладів Вараської громади вручено сертифікати про навчання](https://i-ua.tv/img/790x450/7/fb40f91d-a991514e.jpg)
Учасники проєкту впродовж навчального року слухали лекції від провідних фахівців РАЕС, спілкувалися з молодими спеціалістами, відвідували споруди та промислові об’єкти АЕС, брали участь у різноманітних проєктах. Освітяни набули нових знань, розширили свій кругозір, долучилися до соціальних та патріотичних заходів електростанції.