Туреччина організувала відпочинок для українських дітей, які знайшли у ній притулок

  • 284

У Туреччині з 3 по 7 липня відбувся літній табір для українських дітей, які знайшли притулок у цій країні.

Туреччина організувала відпочинок для українських дітей, які знайшли у ній притулок

Як повідомляє турецьке бюро QIRIM. News, табір був організований Асоціацією українців Анкари та міністерством молоді та спорту Турецької Республіки.

Протягом 4 днів табір для хлопчиків, які разом зі своїми сім'ями прибули до Туреччини та проживають у таких містах як Анкара, Анталія, Мерсін, Адана, Стамбул та Трабзон змогли відпочити у місті Мерсін, що на узбережжі Середземного моря.

Молоді люди насолоджувалися морем та піском, а також брали участь у насиченій спортивно-розважальній програмі, підготовленій українськими та турецькими педагогами.

В інтерв'ю QIRIM. News глава Асоціації українців Анкари Юлія Мімароглу Білецька висловила сподівання, що табір допоможе молоді відвернутися, хоча б на короткий час, від реалій війни та жахливих новин з України.

«Ми щиро дякуємо всім, хто зробив свій внесок в організацію та проведення. Насамперед я хотіла б подякувати генеральному директору молодіжної служби Міністерства молоді та спорту, пану Емре Топоглу. Ми також дуже вдячні менеджеру табору Діяюддіну Сагіру та всій команді табору за їхню гостинність. Ми також хотіли б подякувати волонтерам з Української асоціації Анкара, Українській асоціації культури та мистецтва в Анталії, Асоціації українців у Мерсині та Асоціації дружби, культури, освіти та солідарності Адана-Україна за їхній внесок в організацію табору та за участь у таборі», — сказала вона.