Ердоган звинуватив Захід у поганому ставленні до Путіна

  • 277

Президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган розкритикував ставлення західних країн до президента РФ Володимира Путіна.

«Наша зустріч з Путіним була дійсно іншою. Тому що зараз ми відіграємо дуже важливу роль у справі Зеленського-Путіна. Тому що ми тут ні на кого не дивимося очима ворога, і таким чином наш погляд несе в собі щирий підхід з обох боків. Крім того, як ви знаєте, щодо Путіна є західний підхід, тобто це не той підхід, який влаштовує політиків. Звичайно, якщо подивитися на це таким чином, як на вас подивиться Путін?» — заявив Ердоган.

Турецький президент додав, що під час зустрічі в Ірані вони із Путіним «легко врегулювали» питання двосторонніх відносин.

«Звичайно, є деякі розбіжності між нами та негативними умовами, створеними війною. Ми робили те, у що вірили. І ми маємо підтримувати наші існуючі двосторонні відносини з Росією на основі взаємних інтересів та розвивати їх у потенційних напрямках», — сказав Ердоган.


Джерело: TRT

Читайте також


Після втрати Криму путіна винесуть вперед ногами з кремля — Вадим Трюхан

В росії та на окупованих територіях стартувала нова хвиля мобілізації. На тлі загострення конфлікту Захід нарощує поставки зброї Україні. При цьому вчора президент рф володимир путін оголосив так зване перемир’я. Тож чого очікувати на фронті та коли Україна закриє небо, журналісти i-ua.tv спитали у колишнього дипломата, юриста-міжнародника, заступника командира роти в Теробороні Вадима Трюхана.

Рекомендовані публікації