71% українців вважають, що керівництво країни віддане перемозі у війні

Більшість українців позитивно оцінюють єдність керівництва України та відданість меті перемогти у війні з рф.

71% українців вважають, що керівництво країни віддане перемозі у війні

Але досить істотна частка українців вірять і погоджуються з російськими наративами «розколу» з питань єдності (14−29%) або не мають чіткою думки (15−20%).

Про це свідчать результати опитування Київського міжнародного інституту соціології (КМІС), передає УНН.

«Відносно найменш поширеним є наратив щодо „серйозних конфліктів між політичним і військовим керівництвом“ — у це вірять 14% респондентів. Натомість 71% респондентів вважають, що військове і політичне керівництво діють злагоджено із спільною метою перемоги», — ідеться у повідомленні.

Більш поширеним є наратив, що «керівництво не приділяє належної уваги нашим захисникам», у який вірять 24% респондентів. Однак більшість — 60% - вважають, що українське керівництво «у мірі можливості проявляє належну увагу захисникам».

Відносно ж найбільше респондентів вірять у наратив, що чиновники наживаються на війні і розкрадають західну зброю — 29%. Проте і в цьому випадків значно більше тих, хто вважає, що зброя «не розкрадається, а використовується нашими захисниками» — 51%. Хоча в цьому випадку також і найбільше тих, хто не визначився з думкою (20%).

Як зазначається, лише 5% українців поділяють наратив про «зрадницьку» владу, яка «готова і може піти на неприйнятні для України компроміси з росією». Натомість 87% українців вважають, що влада України не піде на неприйнятні компроміси.

Рекомендовані публікації