Пентагон планує створити командний центр у Німеччині для військової підтримки України

Міністерство оборони США планує створити командний центр у Німеччині, аби оптимізувати систему навчання та допомоги для України.

Пентагон планує створити командний центр у Німеччині для військової підтримки України

Про це пише New York Times із посиланням на військових і адміністративних посадовців.

За даними видання, цей командний центр очолюватиме високопоставлений генерал США.

«Місія в Німеччині оптимізує систему навчання та допомоги, яку Сполучені Штати та їхні союзники створили на ходу після початку повномасштабного вторгнення росії», — йдеться у повідомленні.

Так, для цієї місії планують призначити близько 300 людей, а центр буде розташований у Вісбадені, що в Німеччині, у штаб-квартирі армії США в Європі. Як зазначає NYT, багато навчань українських військових на системах озброєння США вже проходить там або поблизу.

«Нове командування сигналізуватиме про те, що Сполучені Штати очікують загрози з боку росії до України та її сусідів ще протягом багатьох років», — заявили виданню нинішні та колишні високопосадовці США.

Запропоноване командування здійснюватиме нагляд за навчанням на полігонах у Німеччині, а також у центрах технічної підтримки, створених у сусідніх країнах, йдеться у матеріалі.

План щодо створення цієї місії вже передали міністру оборони США. Ймовірно, остаточне рішення приймуть найближчими тижнями.

Рекомендовані публікації