Британські спецслужби фіксують закінчення боєприпасів російської армії

Керівник Центру урядового звʼязку Великої Британії (GCHQ) Джеремі Флемінг стверджує, що в росії закінчується зброя, і росіяни тепер бачать, що вторгнення до України було помилково оцінено.

Джеремі Флемінг
Джеремі Флемінг

Про це повідомляє видання Financial Times.

Флемінг назвав рішення про вторгнення до України «стратегією з високими ставками», коли «витрати росії — в людях та устаткуванні — приголомшують», і «російське населення почало це розуміти».

«Ми знаємо — і російські командири на місцях знають, — що їх запаси та боєприпаси закінчуються», — сказав Флемінг, додавши: «Сили росії виснажені. Використання для поповнення полонених, а тепер і мобілізація десятків тисяч недосвідчених призовників свідчить про безвихідь».

Глава GCHQ каже, що населення росії «біжить від призову, розуміючи, що більше не може подорожувати. Вони знають, що їхній доступ до сучасних технологій та зовнішнього впливу буде різко обмежений. І вони відчувають масштаби жахливої ​​людської ціни війни».

Заява Флемінга пролунала після того, як росія завдала серії ракетних ударів по українських містах, які, за словами президента рф володимира путіна, стали відповіддю на вибух, який стався минулими вихідними і завалив частину Керченського мосту, що сполучає росію та окупований Кримський півострів.

Коментарі Флемінга є частиною промови, із якою він має виступити у вівторок в аналітичному центрі Королівського інституту обʼєднаних озброєнь та в якій глава розвідки також розповість про технологічну загрозу Китаю.