У Сеулі під час святкування Гелловіна загинули люди: багато постраждалих

  • 172

Під час святкування Гелловіна в столиці Південної Кореї Сеулі близько 100 людей постраждали і невстановлена кількість людей загинула в тисняві. Інцидент стався в розважальному районі Ітхевон.

У Сеулі під час святкування Гелловіна загинули люди
У Сеулі під час святкування Гелловіна загинули люди

Близько 50 людей померли через зупинку серця, повідомив представник корейського Національного пожежного агентства Чой Чхон Сік, пише Bloomberg.

Імовірно, люди були задавлені на смерть після того, як великий натовп почав проштовхуватися вперед у вузькому провулку біля готелю «Гамільтон», головного місця проведення вечірок у Сеулі.

На вулиці для надання допомоги постраждалим були направлені понад 400 працівників швидкої допомоги та 140 автомобілів з усієї країни, включно з усім наявним у Сеулі персоналом.

Кількість загиблих наразі невідома, потрібно дочекатися підтвердження смертей у лікарнях. Національне пожежне агентство повідомило, що чиновники все ще намагаються визначити точну кількість постраждалих.

У поліції додали, що на вулицях Ітхевона десяткам людей робили штучне дихання, а багатьох інших доправили до довколишніх лікарень.

На вулиці Ітхевона на святкування Гелловіна вийшли близько 100 000 людей, воно стало наймасштабнішим за останні роки після послаблення обмежень COVID-19 в останні місяці, повідомили місцеві ЗМІ.