В США схвалили оборонний бюджет, який включає допомогу Україні: подробиці

Палата представників Конгресу США на засіданні схвалила проект оборонного бюджету країни на 2023 фінансовий рік у розмірі 858 млрд доларів.

В США схвалили оборонний бюджет, який включає допомогу Україні
В США схвалили оборонний бюджет, який включає допомогу Україні

Раніше цей проект оборонного бюджету було погоджено профільними комітетами обох палат Конгресу. Ініціатива, крім іншого, передбачає виділення щонайменше 800 млн доларів на допомогу Україні у сфері забезпечення безпеки та 6 млрд доларів на ініціативу зі стримування в Європі, спрямовану проти росії.

Документ також включає санкції за пов'язані із золотом операції з росією, передбачає продовження на п'ять років заборони на співпрацю з росією у військовій сфері, а також постійно робить заборону на обмін інформацією, що стосується систем ПРО, з рф.

Крім того, в ньому зазначено, що Вашингтон має намір перешкоджати участі представників рф у заходах G20 та інших міжнародних організацій.

Тепер проект бюджету буде винесено на голосування у Сенаті. У разі затвердження ініціативи верхньою палатою Конгресу вона надійде на підпис до президента країни Джо Байдена. Зазначимо, що цей бюджет може стати найбільшим в історії США.

Нагадаємо, що Словаччина має намір налагодити виробництво боєприпасів у країні, які планується передавати Україні.

Рекомендовані публікації