Росіяни спочатку планували дійти до Києва за 18 годин

  • 99

Росіяни спочатку планували дійти до Києва за 18 годин. Намічений план окупанти не змогли виконати.

Графік російських військових у перший день війни
Графік російських військових у перший день війни

За даними видання The New York Times, російським військовим оголосили про вторгнення в Україну за кілька годин до його початку. Їм дали простий наказ — йти за машиною і дійти до Києва за 18 годин.

Згідно з оприлюдненим графіком загарбників, перші машини повинні були виїхати з білорусі і приїхати під Київ раніше, ніж визначило російське командування.

Один з російських військових розповів, що вони не змогли навіть наблизитися до виконання наміченого плану. Річ у тім, що військова техніка виявилася занадто важкою й просто загрузла, в результаті росіяни витратили більше доби, щоб перетнути кордон з Україною. При цьому зазначено, що в першій колоні вирушили представники ОМОН і СОБР.

Командування загарбників передбачало опір ЗСУ, але вони планували майже безперешкодний 24-годинний марш-кидок на відстань у 400 кілометрів. Росіяни повинні були вкопатися приблизно за дві години від Київа та заблокувати українських захисників, які, на їхню думку, повинні були просуватися з Півдня та Сходу.

Пізніше ситуація стала для окупантів тільки погіршувалася — удари українських бійців, сотні поранених та загиблих окупантів й знищена техніка росіян.

Нагадаємо, люди, знайомі з російським диктатором володимиром путіним, стверджують, що він готовий жертвувати великою кількістю своїх солдатів і ресурсів задля перемоги над Україною.