Відключень електроенергії до 14:00 в Україні не застосовуватимуть

Станом на 11:00 3 січня завдяки теплій погоді споживання в Україні електроенергії знижене. Тому обмеження споживання до 14:00 не застосовуються.

Відключень електроенергії до 14:00 в Україні не застосовуватимуть

Про це повідомили в «Укренерго».

«Електростанції виробляють достатньо електроенергії для покриття навантаження. Крім цього, через ясну погоду у ранкові та денні години підвищене виробництво електроенергії сонячними електростанціями», — йдеться у повідомленні.

Водночас, на вечір прогнозується поступове зростання споживання. Тому диспетчерський центр «Укренерго» довів ліміти споживання до областей на другу половину доби для забезпечення балансу в енергосистемі, пояснили енергетики.

«Ворог знову завдав ударів по енергооб'єктах на сході та півдні країни. На жаль, є пошкодження в розподільчих мережах. Ремонтні роботи та відновлення живлення будуть проведені відразу після отримання відповідних дозволів військових», — повідомили також в «Укренерго».

Там зазначили, що «Укренерго», виробники електроенергії та оператори систем розподілу продовжують відновлювати пошкоджені росіянами енергооб’єкти для забезпечення живлення споживачів та підвищення його надійності.

«Будь ласка, розумно споживайте електроенергію, користуйтеся енергоємними приладами почергово. Ми не забуваємо про цілі ворога позбавити українців світла і готові протидіяти цьому та за будь-яких умов відновлювати пошкоджене», — наголосили енергетики.

Водночас повідомлялося, що зранку через чергову атаку рф на об’єкти об’єкти енергетичної інфраструктури Києва 2 січня вимушені застосувати екстрені відключення світла.