В росії відмовилися публікувати списки вбитих у Макіївці окупантів

росія не публікуватиме списки мобілізованих громадян, які ліквідовані внаслідок удару Збройних Сил України по військовій базі ЗС РФ у Макіївці.

В росії відмовилися публікувати списки вбитих у Макіївці окупантів
В росії відмовилися публікувати списки вбитих у Макіївці окупантів

Цю інформацію 9 січня озвучив військовий комісар області Самарської Олексій Вдовін.

За його словами, військкомати російського регіону не оприлюднять списки загиблих внаслідок удару ЗСУ по ПТУ в Макіївці мобілізованих.

Олексій Вдовін наголосив, що члени сімей військовослужбовців, які були ліквідовані під час успішної спецоперації Сил оборони України, можуть персонально дізнатися інформацію, що цікавить, у зверненні до комісаріатів.

«Або у зверненні (дізнатися інформацію про загиблих — ред.), або, про низку військовослужбовців, проводиться оповіщення персонально співробітниками військових комісаріатів. Списки не можна публікувати, категорично заборонено», — продовжив військовий комісар Самарської області.

Вдовін також стверджує, що іноземні розвідки можуть використовувати особисті дані загиблих військовослужбовців та організувати «провокаційні заходи» за участю членів сімей мобілізованих, ліквідованих під час удару по ПТУ у Макіївці.

Рекомендовані публікації