Понад 200 освітян і працівників закладів культури Буковини взяли участь у семінарі Інституту у Чернівцях
19–20 квітня 2023 року в Чернівцях відбувся семінар для музейників, бібліотекарів та освітян «Боротьба за державність. Від Української революції до сучасної російсько-української війни».
![Понад 200 освітян і працівників закладів культури Буковини взяли участь у семінарі Інституту у Чернівцях](https://i-ua.tv/img/790x450/4/6780ad0b-e9909d87.jpg)
Семінар організували та провели Український інститут національної пам’яті, Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні — Музей Революції Гідності спільно з Чернівецькою обласною військовою адміністрацією, Чернівецьким обласним центром туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді.
У заході взяли участь понад 210 освітян і працівників закладів культури Буковини. На семінарі йшлося про:
- переосмислення минулого, подолання російських імперських і радянських міфів,реекспозиції в музеях,