Створення демілітаризованої зони між Україною та рф є фантазією — військовий експерт

Для повної перемоги України у війні, має відбутися розпад рф. Створення демілітаризованої зони між Україною та рф для перемоги у війні є фантазією.

керівник ГУР Кирило Буданов
керівник ГУР Кирило Буданов

Про це в коментарі заявив військовий експерт Олександр Білецький.

«Нам потрібен центр прийняття стратегічних рішень, а не озвучення космічних ідей. Для нас єдина запорука нашої безпеки — це дезінтеграція рф. Всі інші варіанти — просто відстрочка війни у часі для нашого покоління, для наших дітей або ж онуків. Створення демілітаризованої зони між Україною та рф - це фантазія», — каже експерт.

За його словами, перемога відбудеться лише після розпаду рф.

«Уряд та українська нація мають допомагати поневоленим народам. Зараз є „Ліга вільних націй“ та інші організації, які допомагають боротися поневоленим народам. Також треба створювати політичні центри в Україні та за кордоном для того, щоб допомагати звільнитися всім поневоленим народам. Все це реально зробити. Має бути стратегія, цілі та задачі. Для нашої перемоги потрібен розпад рф. Всі інші варіанти — не розглядаються. Незалежно від того, що про це думають в США або Китаї. Розпад рф — історична задача України. Всі інше — просто фантазії та балачки», — резюмує експерт.

Нагадаємо, що начальник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов заявив, що питанням закінчення війни є створення 100 кілометрової демілітаризованої зони між росією та Україною.

Рекомендовані публікації