Експерт розповів, коли чекати розпаду рф?

Ми маємо прискорити розпад рф, і один з позитивних каталізаторів цього процесу — робота з народами що поневолені москвою.

Коли чекати розпаду рф?
Коли чекати розпаду рф?

Про це в коментарі повідомив український та ерзянський громадський діяч, поет та перекладач, Інязор ерзянського народу, співзасновник громадського руху «Вільний Ідель-Урал» Олександр Болькін.

«Розпад рф почався більше, ніж 100 років тому, бо рф — це та ж сама російська імперія, що була врятована від розпаду створенням Радянського союзу. російська федерація є переформатованим шматком того союзу. І в першому та у другому випадку теж, причини, які ведуть імперію до розпаду, усунуті не були. Саме тому росія сьогодні вже розпадається. Час імперії минув і нікому не вдасться її врятувати», — каже експерт.

За його словами, що саме буде камінцем, який підштовхне до обвалу — ніхто не знає.

«Однак ми вже бачимо початок колапсу державної системи управління. Це видно з безглуздих рішень та абсолютно нелогічних вчинків. Самознищення цього монстра є неминучим, це тільки питання часу. Але є ще одне питання, чи готові ми до того? Час сьогодні працює не на користь росії, але й не на користь України. Тому ми маємо прискорити розпад рф, і один з позитивних каталізаторів цього процесу — робота з народами що поневолені москвою. Якщо ми будемо це робити, то рф розпадеться швидше», — резюмує експерт.

Рекомендовані публікації