Спеціально відводиться увага від питання землі, — експерт

В Україні спеціально відводиться увага людей від питання землі.

Олексій Якименко та Сергій Медвідь у програмі "Суспільні діалоги"
Олексій Якименко та Сергій Медвідь у програмі "Суспільні діалоги"

Про це заявив кандидат сільськогосподарських наук і письменник Сергій Медвідь у програмі «Суспільні діалоги» з Олексієм Якименком на телеканалі I-UA.tv.

«Якщо буде 5 латифундистів, які будуть 40 млн г нашої землі тримати, чи буде це 10 латифундистів, які будуть тримати 40 млн г нашої землі, — нам від цього нічого не змінюється. Вони між собою домовляться, вони в громадах будуть голосувати під власника землі», — зазначив він.

На його думку, якою мовою буде розмовляти власник землі, так і буде розмовляти громада.

«Але як будуть жити українці, тим більше пенсіонери? А ще в нас після війни буде дуже багато інвалідів, яких треба підтримувати. У нас зовсім відсутні будуть кошти для соціальної підтримки людей. Це нікого не буде цікавити», — додав експерт.

За його словами, питання землі — це часовий механізм на мінімумі.

«Як би ми не крутили, але поки його не зупиниш, він цокає до відповідного моменту, а потім відбувається вибух. А потім міжнародні організації скажуть, що це приватна власність. Весь світ встає за приватну власність захищати», — наголосив Медвідь.

Гість програми сказав, що при сьогоднішньому рівні техніки там і не буде центрів відродження. «Техніка зайшла, обробила поле, пішла далі. Села занепадають», — підкреслив він.

Рекомендовані публікації