Експерт розповів, чому Гетманцева не відправляють у відставку

Голову комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики Данила Гетманцева треба давно відправити у відставку, але цього не роблять, бо Офіс Президента керований агентами кремля.

Данило Гетманцев
Данило Гетманцев

Про це в коментарі заявив народний депутат України ІІІ скликання, координатор «Суспільної системи» Віктор Жердицький.

«Гетманцева не відправляють у відставку, тому що у нас система держуправління, включно з Верховною Радою, є монополізована. Монополізована Офісом Президента, яким керує не президент, а агенти кремля. Там управляють агенти Єрмак, Татаров та інші — все це агенти кремля. Вони бережуть свою кожну бойову одиницю. Гетманцев є саме такою одиницею. Його не відправляють у відставку тільки тому, що через нього відбувається руйнування нашої державності по різним напрямкам. А він руйнує країну через податкову систему. Тому не думаю, що в ініціаторів з партії „Слуга народу“ вистачить сил передавити Єрмака та відправити у відставку Гетманцева. Вони всі залежні від Офісу Президента. Хоча саме ідея правильна. З нею запізнилися років на 2, а може й більше. Адже Гетманцев — ворог нашої економіки та підприємництва. В умовах війни будь-якому національному бізнесу надається певна свобода дій для того, щоб підприємці забезпечували свою життєдіяльність, платили зарплати та податки в бюджет. Коли ж починають вводити погіршення у податковій, фінансовій чи банковій системі, в дозволах, ліцензіях і так далі — це призводить до згортання бізнесу. В умовах війни і при теперішній економічній політиці — наш бізнес ледь виживає», — каже експерт.

Він підкреслив, що підтримка нашої армії як раз максимально надається від громадян і середнього та малого бізнесу.

«Тому дії, які раніше вчиняв Гетманцев, а зараз ще хоче припинити послаблення у податковій системі — знову йде на погіршення умов для бізнесу. Тому Гетманцева треба терміново прибрати. Це ворог нашої нації та економіки. Ми підходимо до критичної межі, коли існування нашої суверенної країни стоїть під великим питанням. І це не тільки через бойові дії. В першу чергу — через саботаж чиновників, які служать Офісу Президента, а він сьогодні керований агентами кремля», — резюмує В. Жердицький.