Кривоніс: Урбаністика — це зручність, дороги, садочки, школи, парки

Для багатьох людей дуже незрозуміле поняття урбаністики. У першу чергу, це ж зручність, дороги, садочки, школи, парки. Це саме зручність міст.

Руслан Кривоніс у програмі "Суспільні діалоги"
Руслан Кривоніс у програмі "Суспільні діалоги"

Про це сказав підприємець, засновник БФ «За справжню Україну» Руслан Кривоніс у програмі «Суспільні діалоги» з Олексієм Якименком на телеканалі I-UA.tv.

«Я підприємець з народу. Нещодавно я повернувся з села. Повірте, їм там слово „архітектура“, „урбаністика“, „демократія“, „охлократія“, вони там цього не знають. І я хочу донести звичайний меседж. З чого в нас починається взагалі народовладдя? З чого починається демократія?», — зазначив він.

На його думку, демократія — це розкіш для розвиненого суспільства.

«Але ми розуміємо, що окрім „я маю право“, жодного разу я не чув „я маю зобов’язання“, коли я буду думати, що мені треба правильно припаркувати машину, коли я буду паркуватися не на місцях для інвалідів», — додав підприємець.

Кривоніс підкреслив, що наше суспільство чекає від когось, що хтось прийде в громаду та наведе лад. Але він вважає, що ми самі є власниками цієї землі, тому маємо свої зобов’язання.

«Це земля, я тут живу, я власник, я власник держави, я громадянин і я маю зобов’язання перед усіма членами цієї громади жити правильно для того, щоб у нас усіх було якісне життя», — сказав гість програми.