Шукають лояльних до схем людей — адвокат про перезавантаження БЕБ

Перезапуск Бюро економічної безпеки (БЕБ) не покращить його роботу.

з кожним роком діяльність БЕБ тільки погіршується
з кожним роком діяльність БЕБ тільки погіршується

Про це в коментарі i-ua.tv заявив адвокат Ростислав Кравець.

" На жаль, у нас призначають на посади некомпетентних та непрофесійних осіб. Поки вони не будуть нести відповідальність за свою роботу, нічого в правоохоронних та антикорупційних органах не зміниться. Іноземці не розуміють українських законів та української мови, тому перезапуски жодним чином не вплинуть на результат роботи БЕБ. Єдине, припускаю, що будуть призначатися лояльні особи до іноземців, які будуть давати їм можливість обходити українське законодавство під прикриттям того, що вони є інвесторами. Адже коли починаєш дивитися на діяльність іноземців в Україні, то стає очевидно, що окрім спекуляції та зароблянні шалених грошей на біді українців, вони нічим іншим більше не займаються", — каже Р. Кравець.

За його словами, який би перезапуск БЕБ не відбувався, все це не вплине на результат його діяльності.

«Адже з кожним роком діяльність БЕБ тільки погіршується. Ніхто не несе відповідальність за роботу БЕБ. На жаль, перезапуск Бюро економічної безпеки не покращить його роботу. В БЕБ шукають не професіоналів, а лояльних людей, які б покривали їх схеми. Протягом останніх 10 років українці впевнилися, що всі ці конкурси не є ефективними. Це просто витрачання грошей та намагання приховати відмивання коштів, які на цьому робляться», — резюмує адвокат.

Нагадаємо, що Верховна Рада у другому читанні проголосувала за законопроєкт № 10439 про перезавантаження Бюро економічної безпеки (БЕБ).