Вступ України до ЄС є частиною поступки суверенітетом — дослідник

Якщо ми прагнемо до ЄС, а то є частиною поступки суверенітетом, бо країна таким чином підсилює зовнішнє управління. Однак, якщо нас не завоювали, а ми самі туди хочемо, то це наш вибір, союз з московитами — знищення українства.

Однак, якщо нас не завоювали, а ми самі туди хочемо, то це наш вибір
Однак, якщо нас не завоювали, а ми самі туди хочемо, то це наш вибір

Про це в коментарі заявив незалежний дослідник історії України Сергій Коваленко.

«Автентичне Військо Запорозьке (Україна ред.) ніколи не втрачало право вибору шляху. Вони завжди залишалися собою. В них було право вибору союзників, право самостійно укладати договір, або ж оголошувати війну. Тобто автентичне Військо Запорозьке ніколи ні в кого не питало, що його робити (позначено жовтім на мапі). А ось Військо Запорозьке його Пресветлого велічества (позначено синім на мапі) і кроку не могли зробити без дозволу москви. О це і є класичне зовнішнє управління. Військо Запорозьке низове (фіолетове на карті) було незалежним. А зовнішні впливів зазнають всі, їх треба відрізняти від зовнішнього управління. Якщо ми прагнемо до ЄС, а це є частиною поступки суверенітетом, бо країна таким чином підсилює зовнішнє управління. Однак, якщо нас не завоювали, а ми самі туди хочемо, то це наш вибір», — каже С. Коваленко.

Він підкреслив, що в Європі всі нації виживають, бо не втрачають своєї національної ідентичності. Не так, як у московській імперії.

«Там позникало багато народів та продовжують зникати на наших очах. Нас очікує те саме, бо для путіна нас вже немає. До речі, Військо Запорозьке його Пресветлого велічества зникло після того, як московити розправилися з Військом Запорізьким. Тому певне зовнішнє управління допомагає виживати. До речі, саме за договором османи протягом 30 років допомагали виживати Війську Запорізькому, яке цей час зберігало незалежність. Це був військовий союз. А союз з московитами — це союз на поглинання та зниження української держави, щоб потім назвати нас росіянами», — резюмує дослідник.