Вистава про жінок

Київський академічний драматичний театр на Подолі запрошує до Нової сцени свого театру, де 1,2,3 та 17 листопада відбудеться прем’єра вистави «ОБЕЖ».

Вистава про жінок

Говорити про жінок так само важливо, як дихати. Бути почутою не менш цінно, ніж бачити. А потреба у суспільній роботі інколи навіть сильніша, ніж потреба у сім’ї. «Жінка — не ложка, поїв, помив і знов поїв. Жінка — це людина, частина суспільства».

Але коли таких поборниць справедливості збирається ціле товариство, про яку роботу може йти мова? Якщо твоїй колезі зраджує чоловік, а в сусідки роман з секретарем її ж благовірного. Кому потрібні буденні турботи, якщо за них не поставлять пам’ятник? Інша справа допомогти нещасному племені Манджуко, зо постраждало від жорстокості тирана Чунг-Чанг-Хуя.

Ці та інші проблеми неймовірно турбують членкинь славного об’єднання «ОБЕЖ». Виставу за п’єсою сербського комедіографа Бранислава Нушича 1985 року поставила Ірина Малостова на сцені театру, що нині має назву Національний академічний театр російської драми ім. Лесі Українки. Вона стала однією з найуспішніших київських постановок за багато років та пройшла з аншлагами рекордну кількість разів. А за рік до цього цю виставу поставив в Одесі режисер Чернядеєв.

Нині театр на Подолі пропонує власну версію комедії. Режисер-постановник нової вистави — народний артист України, лауреат Шевченківської премії Віталій Малахов. Художник-постановник — Марія Погребняк, художник з костюмів — Світлана Заікіна, музичне оформлення Тимура Полянського.