Щоб все як у людей

26 жовтня на сцені Київського академічного Молодого театру відбудеться прем’єра треш-комедії «Дикі люди» за п’єсою Лєни Лягушонкової «Як у людей».

Щоб все як у людей

Батьки радіють — син на святкування Нового року приїхав! Правда, не сам, а з молодою дружиною… Але от біда — синок щось схуд. А невістка така ділова, проте до хатніх справ не привчена. І як йому бідолашному з такою жити. Краще б про майбутніх діточок думали, а вона все про роботу торочить. От що місто з людьми робить! А він же красень, за ним такі дівки бігали! І що зараз? Треба виправляти ситуацію — все має бути як у людей!

Авторка п’єси — учасниця курсу «Майстерня Молодого. Драматург» (2018−2019). Мета проекту «Майстерня Молодого. Драматург» — поява творів від сучасних авторів та ознайомлення всіх бажаючих — глядачів та фахівців з новими п’єсами. Протягом десяти місяців молоді драматурги опановували професію та писали п’єси в умовах повного занурення й тісної співпраці з репертуарним театром. Результат цієї тривалої роботи — створення шести п’єс. Драматургічний матеріал було опрацьовано режисерами та акторами Молодого театру в форматі читки.

Наступні покази вистави — 2 та 7 листопада.