Новий формат фестивалю

Київський академічний театр «Колесо», що є організатором Міжнародного театрального фестивалю камерних вистав AndriyivskyFest оголошує про відкриття нового формату фестивалю — НЕЗАЛЕЖНІ.

Новий формат фестивалю

З 2017 року організатором було проведено 3 Міжнародних театральних фестивалі камерних вистав AndriyivskyFest. В 2018 та 2019 році організовано та проведено фестивалі AndriyivskyFest. УКРАЇНСЬКИЙ ФОРМАТ.

Новий формат фестивалю НЕЗАЛЕЖНІ триває з 01 листопада 2019 року по 31 травня 2020 року. До участі запрошуються київські незалежні театри. Один із театрів братиме участь у Міжнародному театральному фестивалі камерних вистав AndriyivskyFest, який відбудеться в червні 2020 року.

Умови участі в конкурсі:

• До участі в конкурсі запрошуються професійні незалежні театри м. Києва;

• Театр подає заявку у вільній формі. До заявки додаються відео або уривки відео вистави, фото, афіша, синопсис, вказуються автори вистави, кількість акторів, які грають у виставі, тощо;

• Журі після аналізу надісланих матеріалів зв`язується з театром, який надіслав заявку, та узгоджує дату для відвідування журі показу вистави. Протягом одного місяця журі відвідує не більш 2-х вистав, заявлених до участі в форматі;

• Перегляд вистав відбувається на майданчику заявника-театру.

Склад журі буде оголошено додатково.

Партнери фестивалю: Незалежний Театр Маскам Рад, Гільдія незалежних театрів України.

Телефони для довідок:

0504697369 — координатор проекту;

0677992988 — завліт Київського академічного театру «Колесо».

Заявки надсилати на адресу maskamrad.[email protected]