Жити чи не жити?

2 березня о 19:00 в рамках Міжнародного театрального фестивалю камерних вистав AndriyivskyFest (Український формат) Чернігівський обласний академічний український музично-драматичний театр ім. Т.Г. Шевченка представить комедію «Невчасно» за п’єсою сучасної української письменниці Лани Ра в Камінному залі Київського академічного театру «Колесо».

Жити чи не жити?

Попередній учасник фестивалю — Вінницький обласний український академічний музично-драматичний театр ім. М.К. Садовського — залишив приємні враження у киян про виставу «Селфі зі Склерозом» (п'єса О. Володарського). З нетерпінням чекаємо показ чернігівського театру на початку весни.

Вистава «Невчасно» — це інтригуюча життєствердна оповідь про віру у свою невипадковість. Головний герой вистави, перебуваючи на межі між життям та самогубством, має зробити складний вибір. Кому-кому, але Архітектору самим Богом дано будувати… своє щастя своїми руками, проте натомість бідака намагається ці руки на себе накласти. Тут би і виставі кінець, якби це не було лише початком. Прозріння за прозрінням під пильним наглядом Янгола-охоронця, мандрів у минуле життя. І нарешті — герой «знаходить себе» там, де зовсім не очікував.

Режисер-постановник вистави, музичне оформлення — Анастасія Кузик

Сценографія — Максим Лапко

Актори: Микола Лемешко, Дмитро Літашов