З нагоди Дня прикордонника 45 досвідчених сержантів стали офіцерами

Війна – це трагедія, і це час, коли люди йдуть на небачені та героїчні вчинки, тож цьогорічний День прикордонника був щедрим на заслужені нагороди.

З нагоди Дня прикордонника 45 досвідчених сержантів стали офіцерами

З нагоди професійного свята 840 прикордонників та прикордонниць були нагороджені відзнаками Держприкордонслужби та інших відомств. Більш як 70 з них — державними нагородами, відзнаками Уряду і Парламенту України. Найбільше нагороджених — майже чотири сотні — це особи сержантського складу. Крім цього, у День прикордонника України первинне офіцерське звання присвоєне 45 військовослужбовцям, які донедавна носили погони сержантського складу. Ці досвідчені прикордонники демонстрували високий професіоналізм та лідерські якості, багато з них заслужили свої офіцерські погони у бойовій обстановці. Впевнені, що їх лідерство і майстерність допоможуть успішно будувати кар’єру прикордонника і після війни.

Вітаємо прикордонників із заслуженими нагородами. Зазначимо, що через службово-бойові обставини ще не усі отримали свої відзнаки, але, як кажуть, кожна нагорода обов’язково знайде свого героя.