Українцям треба бути завжди готовими до відсічі російській орді — експерт

Українцям треба бути сильними та готовими в найближчі роки давати відсіч російській орді. А мова — це ключ до розуміння того, яким шляхом нація буде реалізовувати свою цивілізаційну місію.

Українцям треба бути завжди готовими до відсічі російській орді — експерт

Про це в прямому ефірі на I-UA.TV розповів головний редактор i-ua.tv Володимир Тетерук.

«Росіяни — носії монголо-татарської імперської ідеї. Путін — це істота плоть від плоті російського духу та суті. Такий же, як і Навальний, як інші ліберали. Нагадаю, що навіть Єльцин, якого вважали демократичним президентом, був просякнутий імперським душком: казав, що Чорноморський флот був, є та буде російським. Крім того, в 1993 році тодішня Верховна Рада РФ проголосувала за статус Севастополя як російського міста. Тому треба зняти з очей полуду й розуміти, що треба бути сильними та готовими в найближчі роки давати відсіч російській орді у її різних проявах і обличчях», — сказав Володимир Тетерук.

Він зазначив, що українці повинні нарешті усвідомити, що Росія є по суті каторжно-кримінальною країною з відповідними традиціями і культурою.

«Глатівники та вбивці — носії насамперед російської культури. Так, це теж культура, але культура агресивних дикунів, яка відображає їхнє ставлення до себе й до світу. Російська література, живопис, музика, є віддзерка ленням естетичних прагнень „напоказ“ дуже маленької верстви панівного прошарку населення. Тому Пушкін, Лермонтов та інші відомі діячі не мають жодного відношення до справді російської народної культури, це фіговий листок, яким прикривається справжня понівечена духовність і мораль росіян, проявлена ними зокрема в Бучі, Ірпені, Маріуполі…», — підкреслив Володимир Тетерук.

За його словам, в нашій країні треба вести таку політику, щоб кожна людина відчувала потребу в спілкуванні українською мовою.

«Українська мова — фундаментальна основа для національної ідентичності. Мова кожного народу є основою проявлення індивідуальності, свого бачення цивілізаційного шляху. Це ключ до розуміння того, як нації не тільки виживати, а й успішно розвиватися. Саме тому мова — не просто засіб спілкування, а справжня душа народу. Питання нині в грамотному поширенні й популяризації рідного слова. Тут не не можна ламати людей об коліно. Потрібно вести таку політику, щоб кожна людина відчувала потребу в спілкуванні українською мовою, щоб бачила, що все модерне, цікаве, перспективне з'являється саме в україномовній версії. Це можна робити, починаючи з друкування літератури, розробки комп'ютерних ігор, організації дискусійних клубів, перекладу наукової та популярної літератури.», — резюмував Володимир Тетерук.