Обстріл будинку: 11 людей, які ховались в підвальному приміщенні в Шипіловому, перестали виходити на зв’язок — ОВА

Російські окупанти обстріляли село Шипілове в Луганській області. Під завалами двоповерхового будинку опинилося 11 осіб. Люди перестали виходити на зв’язок

«11 людей, які ховались в підвальному приміщенні в Шипіловому, перестали виходити на зв’язок. Пожежні загони проводили рятувальну операцію скільки цього дозволяла безпекова ситуація. Однак росіяни практично не зупиняють вогонь по мирних помешканнях наших жителів. Неможливо до кінця розібрати завали ані в Білогорівці, ані в Шипіловому. 8 травня 24 рази вони цілили по населенню Луганщини. У Сєвєродонецьку загинула жінка. У Білогорівці — два закарпатських волонтери. Серед постраждалих в Білогорівці, звісно, є діти. Як і поранену дитину з Привілля їх госпіталізовано до Дніпра», — сказано в повідомленні.

Гайдай додав, що ворог продовжує нищити промисловість та об’єкти критичної інфраструктури.

«Ввечері втретє снарядами влучив в нафтопереробний завод. А протягом дня росіяни зруйнували потужності Попаснянського водоканалу, які ще функціонували. Тепер води не буде ні в містах і селах, підконтрольних Уряду України, ні в окупованих в 2014 році. Росіянам байдуже, що нищити, а от мобілізовані в так званій „лнр“ навіть не розуміють, що завтра не буде що пити його дружині та дитині», — написав голова ОДА.