Харківщині передали пожежну автоцистерну з Великої Британії
За підтримки волонтерського руху та обласної військової адміністрації автопарк Харківського гарнізону ДСНС поповнився ще однією пожежною автоцистерною.
![Харківщині передали пожежну автоцистерну з Великої Британії](https://i-ua.tv/img/790x450/7/db77a181-ff49b5a6.jpg)
Голова Харківської ОВА Олег Синєгубов повідомив, що рятувальний автомобіль прибув із Великої Британії. Доставити його допоміг харківський волонтер Ігор Піддубний.
«Дякую нашим волонтерам і партнерам з Великої Британії, які в межах гуманітарної допомоги передали нам пожежну автоцистерну. Впевнений, вона допоможе врятувати не одне життя», — сказав Олег Синєгубов.
Цей автомобіль вже найближчим часом стане до бойового чергування та послужить за захисті харків"ян від наслідків російської агресії та інших надзвичайних ситуацій.
«Машина не нова, але у досить гарному стані і, що найголовніше, відповідає нагальним потребам рятувальників у період війни та сучасним вимогам до спеціальної рятувальної техніки», — зазначили в ГУ ДСНС у Харківській області.
Харківська обласна військова адміністрація