У Києві роботу громадського транспорт забезпечують понад 5000 фахівців

Щодня роботу громадського транспорту Києва забезпечують понад 5000 фахівців. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

«Із перших днів повномасштабного наступу росіян і початком активних бойових дій у передмісті одним із наших завдань було забезпечити киян транспортом, у першу чергу, для евакуації. Ми організовували його роботу там, де це було можливо і там, де це не знижувало оборонну здатність міста», – сказав він.

До роботи у наземному громадському транспорті залучаються понад 1500 працівників. Зокрема, це 630 водіїв: 178 водіїв тролейбусів, 174 водії трамваїв та 281 водій автобуса. Крім того, готові до ремонтних робіт, і виконують їх за необхідності понад 150 ремонтних працівників тролейбусних, трамвайних та автобусних депо.

«Зауважу, крім перевезень містян у віоєнний час, водіїв наших комунальних підприємств також залучали до евакуації людей з окупованих територій», – наголосив Микола Поворозник.

Також щодня 3500 працівників столичного метрополітену забезпечують його роботу.

«За час нового етапу війни вони стали для містян, які під час повітряних тривог переховуються у підземці, не просто працівниками метро, а великою родиною, де їх розуміють і де безпечно. Дякую працівникам громадського транспорту, кожному з вас! За вашу роботу, за вашу відданість справі! Ви безстрашні і невтомні», – наголосив Микола Поворозник.