Коригував ракетний удар по оборонному підприємству у Миколаєві - громадянину повідомлено про підозру

За процесуального керівництва Миколаївської прокуратури у військовій та оборонній сфері повідомлено про підозру громадянину України за фактом поширення інформації про розташування Збройних Сил України, за можливості їх ідентифікації на місцевості (ч. 2 ст. 114-2 КК України).

За даними слідства, 4 квітня 2022 року підозрюваний, з метою фізичного знищення військовослужбовців і військової техніки ЗСУ, у соціальній мережі "Вконтакте" надав проросійському блогеру-активісту інформацію з точними координатами розташування військовослужбовців Нацгвардії України і військової техніки на одному з оборонних підприємств Миколаївщини.

Країною-агресором по місцю, вказаному громадянином, було здійснено ракетний обстріл. Внаслідок цього знищено та частково пошкоджено об'єкти нерухомого і рухомого майна підприємства.

Правоохоронці затримали його в порядку ст. 208 КПК України. За клопотанням прокурора Центральний районний суд м. Миколаєва обрав затриманому запобіжний захід - тримання під вартою.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі Слідчого відділу Управління СБУ в Миколаївській області.