На Харківщині понад 20 тисяч продуктових наборів за добу передали на пункти видачі гумдопомоги

10 травня продуктовими наборами переважно забезпечували відділення «Нової пошти"та «Укрпошти» у Харкові.

Минулої доби з обласного логістичного центру до пунктів видачі гуманітарної допомоги відправили 20800 продуктових наборів. Крім харківських відділень «Укрпошти"і «Нової пошти"набори також передали до Печенізької, Кегичівської, Сахновщинської та Близнюківської громад.

Ще понад 60 тонн гуманітарного вантажу відправили до Височанської, Олексіївської, Лозівської, Малинівської, Зачепилівської, Новопокровської, Зміївської громад. Їм передали молоко, вершкове масло, борошно, м’ясо, рис, цукор, олію.

«Я дуже прошу харків’ян постаратися не створювати черги біля центрів видачі гуманітарної допомоги. У місті все ще зберігається загроза ракетних обстрілів. Продуктових наборів вистачить усім. Якщо маєте можливість, зачекайте кілька днів, поки спаде перша хвиля ажіотажу, і тоді приходьте по допомогу», — сказав Олег Синєгубов.

Також він зазначив, що в Харківській області працює гуманітарна «гаряча лінія"0800 301 415, останніми днями вона перевантажена дзвінками. Зараз триває робота над її технічним посиленням.

Нагадаємо, раз на 30 днів кожен житель Харківської області незалежно від віку може отримати продуктовий набір за програмою «Пакет кожному громадянину».

Фото дивіться тут