В Ірпені почало роботу перше наметове містечко для людей, які втратили житло

У середу в Ірпені запрацювало перше наметове містечко для людей, які втратили своє житло.

«Сьогодні в Ірпені на території санаторію „Дубки“ почало роботу перше наметове містечко для людей, які втратили своє житло. Наразі облаштовано 70 місць у наметах і ще 120 у кімнатах санаторію. Також організовано роботу медпункту та їдальні. Перші ірпінці, які досі були змушені жити у сирих підвалах, вже переселилися до цього тимчасового житла», — написав міський голова Ірпеня Олександр Маркушин.

Зі слів мера, паралельно у місті проводиться робота в пошуках варіантів тимчасового житла для людей, які зараз зовсім не мають де жити.

Так, ве дуться перемовини з іншими санаторіями міста, де є умови для проживання. Також обговорюється варіант надання «Укрзалізницею» спальних вагонів. Вже вдалося домовитися про 2000 ліжкомісць для ірпінців у Києві.

Тож мешканців Ірпінської громади, що втратили житло і зараз не мають де жити, закликають приходити до Ірпінського ЦНАПу або телефонувати 0990601861.

«Хочу наголосити, що зараз йдеться про проміжний тимчасовий варіант житла! Паралельно обласне керівництво та держава напрацьовують механізми забезпечення постійним житлом людей, які його втратили», — додав Маркушин.