Українці зараз на полі бою виборюють право бути громадянами Євросоюзу
Перший заступник Голови Верховної Ради України Олександр Корнієнко у межах робочого візиту зустрівся зі Спікером Рійгікогу Естонської Республіки Юрі Ратасом. Обговорили, зокрема, питання запровадження санкцій на російські енергоносії, економічну та гуманітарну допомогу.
![Українці зараз на полі бою виборюють право бути громадянами Євросоюзу](https://i-ua.tv/img/790x450/0/87ad1c12-2336a54c.jpg)
Перший віцеспікер також акцентував на необхідності допомоги Україні від Естонської Республіки щодо впливу на ухвалення рішень про членство росії в міжнародних організаціях.
«Наша головна мета — вступ України до Європейського Союзу, який починається з отримання кандидатства. «, — акцентував Олександр Корнієнко.
«Будемо вдячні за подальше посилення та продовження військової співпраці», — акцентував Перший заступник Парламенту.