Повідомили про підозру так званому заступнику голови адміністрації Маріуполя
За процесуального керівництва Донецької обласної прокуратури заочно повідомлено про підозру заступнику керівника Сартанської селищної військово-цивільної адміністрації Маріупольського району Донецької області у державній зраді, вчиненій в умовах воєнного стану (ч. 2 ст. 111 КК України).
![Повідомили про підозру так званому заступнику голови адміністрації Маріуполя](https://i-ua.tv/img/790x450/6/090914dc-1ef9fa57.jpg)
За даними слідства, підозрюваний добровільно погодився на пропозицію окупантів та обійняв псевдопосаду «заступника голови місцевої адміністрації „ДНР“ — адміністрації м. Маріуполя».
Перебуваючи на цій посаді, він надає допомогу РФ та її воєнізованим формуванням у проведенні підривної діяльності проти України в умовах воєнного стану.
Досудове розслідування здійснюється територіальним управлінням ДБР, розташованим у м. Краматорську.