На Сумщині рятувальники продовжують допомагати ліквідовувати наслідки ворожого удару
17 травня у місті Охтирка рятувальники продовжували надавати допомогу по ліквідації наслідків ворожого удару по місту.
![На Сумщині рятувальники продовжують допомагати ліквідовувати наслідки ворожого удару](https://i-ua.tv/img/790x450/a/66cc0a0f-e689c969.jpg)
Так, працівники Служби порятунку вставляли пошкоджені ролетні ворота в будівлю. А за іншою адресою вони допомагали літньому подружжю. У будинку та літній кухні стареньких рятувальники брезентовою тканиною закрили пошкоджені ділянки покрівель та вставили пластикові вікна, які ударною хвилею зірвало з кріплення.