Путін «зникне в санаторії» — екс-керівник британської розвідки

У 2023 році Володимир Путін вже не буде президентом РФ. Його на тлі заяв про те, що він втрачає контроль над владою через хворобу, відправлять у санаторій для лікування «з якого він вже не вийде як лідер Росії».

У квітні повідомлялося, що Путін хворіє на рак і його цілодобово спостерігає лікар-спеціаліст, а минулого тижня російський президент навіть пропустив уже кілька військових зустрічей через лікування.

Про це заявив очільник британської розвідки Мі-6 Річард Дірлав.

«Я думаю, що до 2023 року він піде, але, ймовірно, в санаторій, з якого він не вийде як лідер Росії. Я не кажу, що він не вийде з санаторію, але він більше не буде лідером Росії. Це спосіб зрушити справу без перевороту», — говорить колишній керівник Мі-6

Дірлав також вважає, що замінить очільника Кремля, скоріше за все, Микола Патрушев, секретар Ради національної безпеки РФ і один з улюблених «силовиків» Путіна.

Водночас колишній очільник британської розвідки припускає, що «протягом наступного року, 18 місяців, можливо, щось розпадеться». Під цими словами він має на увазі, що в Росії може прийти кінець режиму Путіна, але це не означає, що він зникне. І причина цього широкомасштабна війна в Україні, яку РФ почала три місяці тому — 24 лютого.

«Немає сумніву, що ця українська операція — катастрофа. Економіка в безладі, санкції справді почнуть шкодити в найближчі три-шість місяців, буде дуже висока інфляція, і більше того, у військовому плані це повне фіаско», — зазначає Дірлав.