Повідомлено про підозру так званому заступнику голови адміністрації Маріуполя
Керівником Донецької обласної прокуратури заочно повідомлено про підозру депутату Маріупольської міської ради Донецької області у державній зраді, вчиненій в умовах воєнного стану (ч. 2 ст. 111 КК України).
![Повідомлено про підозру так званому заступнику голови адміністрації Маріуполя](https://i-ua.tv/img/790x450/d/9e734ef7-680329e5.jpg)
За даними слідства, депутат міської ради у м. Маріуполі, який наразі тимчасово окупований представниками збройних сил РФ, добровільно надав згоду на співпрацю з ворогом і зайняв посаду «заступника голови адміністрації м. Маріуполя».
Підозрюваний відповідає за фінансово-бюджетні питання, зокрема щодо виплати заробітних плат, фінансових розрахунків, закупівлі товарів та послуг, координуючи свою діяльність з так званим казначейством «ДНР». Окрім цього, він вербує мешканців Маріуполя для участі у формуванні окупаційної влади.
Досудове розслідування здійснюється ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях.