В Україні назвали умови завершення війни з РФ

В Україні назвали умови завершення війни з Росією.

Завершення війни Росії проти України залежить від деяких речей. Зокрема, від бажання сторін, фінансової міцності України і небоязні західних країн воювати з РФ.

Про це заявив президент України Володимир Зеленський на трансляції «Українського сніданку» в Давосі.

«Що стосується того, коли ця війна може закінчитися, я думаю, це залежить від деяких речей. Перш за все, від бажання різних сторін, бажання об'єднаного Заходу з приводу міцності і озброєння, фінансової міцності України, бажання об'єднаного Заходу не боятися воювати з РФ, воювати в цій гібридній війні по-різному, не своїми людьми», — заявив він.

За словами президента, завершення війни також залежить від бажання Росії, оскільки війна закінчиться в будь-якому випадку.

«Ми розуміємо, що є військова частина війни і після неї в будь-якому випадку буде мирний процес і стіл переговорів і буде точно мир. Питання з ким Україна буде домовлятися, з яким президентом Росії. Це теж залежить від бажання чинного президента Росії», — підкреслив Зеленський.

На його думку, чинний президент РФ не усвідомлює в тому, що відбувається.

«Він живе у своєму інформаційному світі, не розуміючи, що Україна не піде на поступки. Ми боремося на своїй землі і не проти кого-небудь, а за себе і за свою свободу, майбутнє. Він повинен жити в дійсності. Говорити сьогодні можна тільки з президентом РФ, немає ніякого сенсу розмовляти з посередниками», — додав Зеленський.

Президент підкреслив, що коли Володимир Путін буде готовий вийти в реальність, він точно зрозуміє, що треба закінчувати війну, розпочату ним.

«І тоді можна буде спробувати йти по дипломатичних цілях, якщо буде не пізно. Саме з цією діючою владою. А пізно це чи ні залежить від багатьох речей», — резюмував він.