КМВА передала допомогу дітям з інвалідністю
Нагадаємо, що невдовзі 1 червня Україна відзначатиме День захисту дітей. Щодня представники КМВА допомагають із постачанням гуманітарної допомоги для різних підрозділів критичної інфраструктури міста лікарням, військовим, надзвичайникам, а також звичайним містянам, які цього потребують.
![КМВА передала допомогу дітям з інвалідністю](https://i-ua.tv/img/790x450/1/1981154b-7a3b4f39.jpg)
За сприяння Київської міської військової адміністрації до Дитячого центру «Особлива дитина» передали гуманітарну допомогу: крісла колісні, ходунки на колесах, пелюшки, одяг, медикаменти, дитяче харчування та засоби гігієни. Наразі центр обслуговує дітей з інвалідністю та переселенців із дітьми з інвалідністю. Допомога надійшла від благодійного фонду HOPE.UA (Роман Гриневич та Анна Ткачик).