Продаж місць на закритих кладовищах Києва -судитимуть службовців Спецкомбінату

  • 199

За процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора скеровано до суду обвинувальний акт стосовно службових осіб столичної Ритуальної служби спеціалізованого комунального підприємства «Спецкомбінат ПКПО» за фактом одержання неправомірної вигоди (ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 368 КК України).

Продаж місць на закритих кладовищах Києва -судитимуть службовців Спецкомбінату

Розслідуванням встановлено, що ряд осіб з числа керівництва комунального підприємства, за попередньою змовою з фізичними особами-підприємцями та іншими особами, організували злочинну схему із систематичного вимагання та одержання неправомірної вигоди від громадян за виділення місць для поховання тіл померлих на закритих та напівзакритих кладовищах міста Києва, які перебувають на балансі СКП «Спецкомбінат ПКПО».

За надання послуг з організації та отримання місць для поховання на кладовищах обвинувачені вимагали неправомірну вигоду від 5000 доларів США.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалося слідчими Головного слідчого управління Нацполіції України за оперативного супроводу співробітників Служби безпеки України.

Рекомендовані публікації