Інститут ООН сьогодні не працює, тому що колобарований рф — експерт

  • 398

Інститут ООН сьогодні не працює, тому що колобарований росією.

Інститут ООН сьогодні не працює, тому що колобарований рф — експерт

Про це під час ефіру заявив доктор права, перший заступник Генерального прокурора України в 2014-му році Микола Голомша.

«Наше міжнародне відомство має працювати більш системно. Інститут ООН сьогодні не працює, тому що колобарований росією. ООН пронизана російським сегментом. Там дуже багато росіян. Наше міжнародне відомство разом з послами зобов’язані ініціювати по кожному без винятку обстрілу рашистів по мирних територіях, показувати злочини рф. Адже росія каже, що це Україна саме себе обстрілює», — каже експерт.

За його словами, що відповідно до статуту ООН, Путін скоїв світовий злочин.

«Щодо прем’єра Угорщини Орбана, то ця держава у зв’язку некоректною поведінкою керманича, виглядає, як біла ворона. Хотів би нагадати, що Орбан ще у 2009 році побував на з’їзді Єдиної Росії та дуже хвалив Путіна. На привеликий жаль, ця людина забула за моральні цінності. Він забув, які злочини вчинив СРСР в обличчі Росії. Тому наше міжнародне відомство повинно більше відпрацьовувати. Воно повинно відкривати обличчя тих країн, які підтримують війну та світовий злочин. Нагадаю, що відповідно до статуту ООН, Путін скоїв світовий злочин. Він вторгнився на суверенну територію та державу. Ми повинні реагувати на політиків, які стали на неправильний шлях. Наша влада зобов’язана підтягнути громадськість до консолідації. Вона має реагувати на всі прояви гібридного тероризму, який існує поруч з гарячою війною. Міжнародна політика зомбі росії набагато небезпечніша за зброю. Вона полонить голови, зневильовує жахливі картині злочинів, перекручує та ставить все з ніг на голову. Тому ми повинні говорити про нікчемну політику пана Орбана, та інших держав, які підтримують Путіна. На жаль, Єдиний марафон не дає можливості прояву громадських об’єднань світової спільноти, які повинні звертатися не тільки до керманичів держав, а й до світових спільнот та громадськості. Показувати жахливі картини війни — фото та відео, щоб бути більш переконливими», — резюмує Микола Голомша.

Рекомендовані публікації