Загинув український комбриг Гуляєв, який зірвав плани окупантів щодо висадки десанту під Одесою

  • 307

Захищаючи Україну, загинув командир 28-ї окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового походу полковник Віталій Гуляєв, повідомила 25 липня у Facebook пресслужба Одеської районної державної адміністрації.

Загинув український комбриг Гуляєв, який зірвав плани окупантів щодо висадки десанту під Одесою

«Він був справжнім офіцером, мудрим командиром, мужньою, рішучою і водночас доброю та світлою людиною. У 2022 році під його керівництвом 28-ма бригада зупинила просування ворожих військ на півдні та відбила спроби висадки морського десанту», — ідеться у повідомленні.

За даними видання «Новинарня», Гуляєв загинув внаслідок ракетного обстрілу.

Гуляєв воював на передовій з 2014 року. На посаду командира одеської 28-ї бригади його призначили у вересні 2021 року. Загинув він, захищаючи південь України, точного місця видання не називає.

«У боях з російськими загарбниками показав себе грамотним, сміливим і рішучим командиром. Під його керівництвом бійці бригади відбивали спроби висадки морських десантів в Одеській та Миколаївській областях, зупинили наступ ворога на Миколаїв, відтісняли загарбників та звільняли населені пункти Херсонської області», — ідеться у некролозі видання.