У столичному зоопарку облаштували окремий зелений острів для родини 6 мавп капуцинів

  • 267

Як розповіли у Київзоо, на острові площею 250 квадратних метрів без парканів та огорож ростуть великі розлогі дерева висотою понад 10 метрів. Між ними закріплені спеціальні дерев’яні конструкції для стрибків та прогулянок. Тож тепер 25-річний Персімон разом зі своїми подружками Нюбе, Сілк, Ельдорадо, Чучкою і Жучкою можуть вільно жити у цій великій природній оазі.

У столичному зоопарку облаштували окремий зелений острів для родини 6 мавп капуцинів

У столичному зоопарку облаштували окремий зелений острів для родини 6 мавп капуцинів. Про це повідомляє КП «Київський зоопарк».

Мавпочки мають оглядовий місточок над озером та дерев’яний грибочок від спеки і дощу. А для смакування улюбленої їжі для них побудовано 4 помости для «пікніків».

Острів капуцинів створено силами працівників зоопарку. Побачити цей зелений мавпячий куточок можна в нижньому парку Київзоо.

Там же також можна познайомитись із двома врятованими самицями мавпи-гусара Рене і Софі, які прибули в березні зі зруйнованого приватного зоопарку в Ясногородці. Тварини перебували у жахливому стресі, навіть боялися підходити до їжі. Проте тепер мавпочки повністю освоїли свій вольєр та ведуть активний спосіб життя.