Стало відомо, кого Путін хотів зробити главою маріонеткового уряду в Україні

  • 518

В росії хотіли, щоб тимчасовий маріонетковий «уряд» в Києві очолив колишній депутат-зрадник Олег Царьов.

Стало відомо, кого Путін хотів зробити главою маріонеткового уряду в Україні

Згідно з попередніми планами Кремля, після швидкого захоплення України главою нового «уряду» мав би стати колишній народний депутат-зрадник від «Партії Регіонів» Олег Царьов. Про це пише агентство Reuters з посиланням на власні джерела, які мають доступ до кремлівської верхівки.

За даними журналістів, у перші дні після російського вторгнення Царьов навіть приїжджав до одного з населених пунктів Київської області, сподіваючись на швидку капітуляцію столиці.

«Ввечері 24 лютого, на початку вторгнення, Царьов повідомив своїм понад 200 тисячам підписників у Telegram, що він перетнув контрольовану Києвом територію: „Я в Україні. Київ буде звільнений від фашистів“. Проте Зеленський не капітулював. Будь-які очікування Москви, що він втече з Києва або домовиться про угоду, яка вигідна Росії, незабаром розвіялися. У наступні тижні українські війська зупинили наступ російських військ на Київ», — говориться у статті.

Читайте також


Після втрати Криму путіна винесуть вперед ногами з кремля — Вадим Трюхан

В росії та на окупованих територіях стартувала нова хвиля мобілізації. На тлі загострення конфлікту Захід нарощує поставки зброї Україні. При цьому вчора президент рф володимир путін оголосив так зване перемир’я. Тож чого очікувати на фронті та коли Україна закриє небо, журналісти i-ua.tv спитали у колишнього дипломата, юриста-міжнародника, заступника командира роти в Теробороні Вадима Трюхана.

Рекомендовані публікації